niedziela, 28 grudnia 2014

JUŻ PO ŚWIĘTACH
Święta szybko minęły, ale udało mi się odpocząć, zrelaksować. Wyciszyłam się po całym roku życia w biegu i stresie. To dobry czas na podsumowania tak więc podsumowując - ten rok był wyjątkowo stresujący. Wpadłam w wir pracy, robiłam wszystko w pośpiechu i napięciu. Zmęczyło mnie to bardzo. Nie miałam czasu dla siebie, a przynajmniej nie tyle ile chciałam mieć. 

środa, 17 grudnia 2014

ŚWIĄTECZNE DEKORACJEKilka dni temu wybrałam się na małe przedświąteczne zakupy. Oprócz prezentów dla najbliższych kupiłam sobie kilka drobiazgów, które wykorzystałam do stworzenia świątecznych dekoracji. 

środa, 10 grudnia 2014

M. HOUSE - POSZEWKI DEKORACYJNE - POMYSŁ NA PREZENT


Święta coraz bliżej. Powoli czuć przedświąteczną gorączkę. Ja też czuję mały niepokój, ponieważ nie mam jeszcze prezentów dla najbliższych! Nie lubię odkładać takich spraw na sam koniec, wolę ze spokojem wybierać świąteczne podarunki, ale czas tak szybko ucieka... Na dodatek mam problem co komu kupić. Moja "chciejlista" natomiast jest bardzo długa. Codziennie wypatruję mnóstwo rzeczy, które bardzo mi się podobają.


sobota, 6 grudnia 2014

SECONDHAND'OWE PODSUMOWANIE LISTOPADAChciałam żeby ten post pojawił się kilka dni temu, ale jestem taka zabiegana, że nie dałam rady ;) W listopadzie odwiedziłam swój ulubiony Second Hand. Kiedyś odwiedzałam go regularnie i od zakupów w nim byłam uzależniona. Niestety moja szafa nie chce się powiększyć, dlatego ograniczyłam polowanie na ciuszki do minimum.