środa, 28 stycznia 2015

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA

Spraw Boże, żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce. 
Obiecuję sobie, że od dziś biorę się za siebie! Wiem, że największym błędem jest myślenie: „zacznę od jutra”, dlatego już dziś wprowadzam w życie długofalowe zmiany!


niedziela, 25 stycznia 2015

UJĘDRNIAJĄCA SÓL DO KĄPIELI BEBEAUTY - LOTOSBardzo dawno nie korzystałam z soli i innych umilaczy kąpieli oprócz zwykłego płynu. Dawniej czas kąpieli był dla mnie chwilą relaksu i odpoczynku. Lubiłam zgasić światło i rozkoszować się pianą oraz pięknym zapachem przy blasku świec. Potem pęd życia spowodował, że zrezygnowałam z długich kąpieli na rzecz szybkiego prysznica. Dziś wracam do kąpieli :)


wtorek, 20 stycznia 2015

SOWA CZY RANNY PTASZEK?
Właśnie zdałam sobie sprawę, że zostałam sową. Z dnia na dzień mogłabym chodzić spać coraz później. Od pewnego czasu doba jest dla mnie za krótka i coraz więcej zadań przekładam sobie na wieczór. Wiem, wystarczy trochę się ogarnąć i zaplanować swój dzień, ale nie zawsze mi to wychodzi.

sobota, 17 stycznia 2015

PODSUMOWANIE MINIONEGO TYGODNIAOd początku roku staram się wprowadzić do mojego życia większy ład i porządek. Chcę osiągnąć spokój ducha, usystematyzować codziennie czynności tak, by nie skupiać się na rzeczach niepotrzebnych. Lubię porządek. Minimalizm. Irytuje nadmiar pewnych rzeczy. W tym roku robię porządek wokół siebie.

piątek, 9 stycznia 2015

TEMAT NA DZIŚ: BEZ POŚPIECHU


Dostałam dziś od siostry kubek z dającym do myślenie napisem: "nie stwarzaj zagrożenia - pracuj bez pośpiechu". Dzisiejszy styl życia często można porównać z wyścigiem szczurów, czyli bezsensowną, bezwartościową i niekończącą się pogonią za sukcesem i osiągnięciem wyższego statusu materialnego. Jesteśmy zmęczeni, zestresowani i wyczerpani codziennością.

środa, 7 stycznia 2015

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW - ENCANTOWitajcie moi kochani czytelnicy.
Tydzień temu pisałam na Instagramie, że zdecydowałam się na keratynowe prostowanie włosów. Wiele z Was czeka na moją opinię. 
Dzięki mojej kochanej siostrze zabieg został przeprowadzony w domu, dość szybko i sprawnie. 
Opiszę Wam mniej więcej jak to wyglądało i jaki efekt uzyskałam.


sobota, 3 stycznia 2015

INTIMISSIMI - MY LOVE


Zaczął się Nowy Rok 2015 a wraz z nim:

Nowe dni
Nowi ludzie
Nowe zdarzenia 
Nowe pragnienia
Nowe szanse
Nowe nadzieje
NOWA JA 

Tylko od nas zależy jak ten rok przeżyjemy i jakie będziemy mieć wspomnienia. Ja mam plan na ten rok - BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM !  :)

A poniżej przedstawiam Wam jeden z gwiazdkowych prezentów.