sobota, 30 maja 2015

ZAKUPOWE PODSUMOWANIE MAJA

Jednym z moich tegorocznych postanowień było dążenie do minimalizmu. Zdecydowałam, że będę kupować tylko to, co jest mi na prawdę potrzebne, a wszystkie zakupy będą przemyślane i nie będą ulegać chwilowym zachwytom w sklepie. 

środa, 20 maja 2015

KSIĄŻKOWE ZALEGŁOŚCI // PSYCHOLOGIA


Przyznaję się, że w ostatnim czasie z czytaniem nie szło mi najlepiej. Ciągły brak czasu i zorganizowania powodował, że książki odkładałam na później, a później czasu na czytanie nie starczało. W tym roku to się zmieniło. Zorganizowałam swoje życie do takiego stopnia, że czas nagle się znalazł. Niemniej jednak, zaległości są nadal.

piątek, 15 maja 2015

ATELIO.PL - DOBRA STRONA DESIGNU

 

Od pewnego czasu przeglądam Internet w poszukiwaniu pomysłów na udekorowanie swojego domu, szukam produktów ręcznie robionych, tworzonych z pasją, jedynych w swoim rodzaju. Całkiem przypadkiem trafiłam na ciekawe miejsce w sieci, które chciałabym dziś przedstawić.


piątek, 8 maja 2015

PASTA Z ZIELONEJ SOCZEWICY Z PESTKAMI DYNI


O soczewicy słyszałam wiele dobrego. Przede wszystkim to, że zawiera dużo białka, które może być alternatywą dla białka zawartego w mięsie. Nie zawiera jednak wszystkich niezbędnych aminokwasów jak mięso, ale w połączeniu z innymi produktami roślinnymi w jednym posiłku, może stworzyć dobre źródło pełnowartościowego białka, np łączenie z produktami zbożowymi.


środa, 6 maja 2015

MAJÓWKA 2015

Tegoroczna majówka zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo. 30 kwietnia zostałam szczęśliwą mężatką
i zaraz po uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego pojechałam wraz z mężem w małą podróż poślubną. Długo zastanawialiśmy się czy spędzić ten czas w Polsce, czy za granicą, ale zgodnie wybraliśmy naszą piękną Polskę.