środa, 24 czerwca 2015

SIEMIĘ LNIANE
Postanowiłam wrócić do nawyku picia siemienia. Dlaczego wrócić? Jeszcze pół roku temu piłam je regularnie, ale oczywiście człowiek jest strasznie zabiegany i w tej codziennej gonitwie w  końcu o czymś zapomni :) Ja zapomniałam o siemieniu. Tak więc dziś ponownie zaczynam swoją przygodę z "glutkiem". 
A czego oczekuję od jego regularnego spożywania? Przede wszystkim chcę wzmocnić włosy i paznokcie, poprawić stan mojej cery i wyregulować hormony. 

czwartek, 18 czerwca 2015

PLANOWANIE ZAKUPÓW Z VUBU.PL
Kilka dni temu przeglądając ulubione blogi modowe trafiłam na piękne sukienki i bluzeczki z polskiego sklepu internetowego
 Vubu.pl  
Nie znałam wcześniej tego sklepu, więc postanowiłam zapoznać się z jego ofertą... i jestem zachwycona! 

wtorek, 16 czerwca 2015

PŁYN MICELARNY - COLWAY - MOJA OPINIA

 
Jeszcze kilka miesięcy temu nie miałam pojęcia co to jest płyn micelarny i do czego służy :) Kiedy na swoim FanPage dodałam wzmiankę na temat testowania owego płynu, okazało się, że nie tylko ja żyłam w takiej nieświadomości. Dlatego na początek małe wytłumaczenie co to właściwie jest.

niedziela, 14 czerwca 2015

CZY WARTO KUPOWAĆ W LUMPEKSACH ?


Dziś w roli głównej top i spodenki z Secondhand.
Dawniej bardzo często wybierałam się na zakupy z drugiej ręki. Odwiedzałam w dniu dostawy dwa największe lumpeksy w mieście. Był czas, kiedy 90% ubrań w mojej szafie pochodziło z lumpeksów. Obecnie nie mam na to czasu i lumpeksy odwiedzam sporadycznie a ubrania częściej kupuję w sieciówkach, niemniej jednak uważam, że warto od czasu do czasu wybrać się w takie miejsce. 

Mam kilka swoich zasad, którymi kieruję się podczas zakupów w Sh:

wtorek, 9 czerwca 2015

CZYSTEK

czystek herbata z czystka ven zdrowie fit aktywność

Dzisiejszy post należy do kategorii zdrowie. Odkąd pamiętam interesowałam się zdrowym odżywianiem 
i naturalnymi metodami leczenia. Jako licealistka (a było to już dawno temu) prowadziłam zeszyty, w które wklejałam informacje z różnych kolorowych gazet na temat właściwości zdrowotnych różnych produktów spożywczych. Teraz zamiast zeszytu prowadzę bloga, ale kilkanaście lat temu taką skarbnicą wiedzy był zeszyt :) Dla zainteresowanych, o moim zeszycie będzie osobny post.

Ale wróćmy do tematu. Kilka dni kupiłam herbatę z czystka. Słyszałam o niej już dawno od przyjaciółki, od siostry i jej chłopaka oraz od kilku innych osób. Z zakupem zwlekałam zbyt długo i bardzo tego żałuję. Dopiero teraz gdy zagłębiłam się w temat, dowiedziałam się ile dobrodziejstwa kryje sobie ta niepozorna roślina.