piątek, 17 lipca 2015

RÓB TO CO KOCHASZ ! NIE PATRZ NA INNYCH !


 


Otaczaj się ludźmi, którzy współdzielą Twoją pasję, są radośni, pełni energii i optymizmu oraz wspierają Cię w dążeniu do celu. Unikaj osób toksycznych, takich, które tylko czekają aż się potkniesz, by powiedzieć "a nie mówiłem", "po co Ci to?", "po co się tak męczysz?" Odsuń się od ludzi, którzy Cię niszczą, nie mają zainteresowań i pasji a jedyne co potrafią to krytykować życie innych. Pamiętaj ! To Twoje życie i tylko Ty o nim decydujesz ! Weź swoje żyje w swoje ręce i rób to co kochasz, to co sprawia Ci przyjemność, nie patrz na innych! Rób to dla siebie ! 

Pamiętaj !

-- kiedy przechodzisz przez najgorsze i podejmujesz decyzję, że się nie poddasz - to, to jest właśnie siła !

-- znajdź w sobie szczęście i pielęgnuj je!

-- nigdy nie możesz pozwolić sobie na to, aby Twoje szczęście zależało od innych ludzi !

-- złe nastawienie do treningu, do diety a przede wszystkim do samego siebie jest jak przebita opona. Jeśli jej nie zmienisz - nie ruszysz z miejsca !

-- to Twoje życie i albo ruszysz dupę i coś w nim zmienisz, albo przestań się nad sobą użalać !

-- to Twoje życie i tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialny !


Ja robię swoje, czy to się komuś podoba czy nie. Pasja jest na pierwszym miejscu ! Robię to, bo lubię, bo to mnie uszczęśliwia :)

Pozdrawiam
Ewa koszulka - klik 

słuchawki hama.pl

wtorek, 7 lipca 2015

CO ZABRAĆ NA WAKACYJNY WYJAZD, CZYLI WYJAZDOWA LISTA


Czy czułyście kiedyś niepokój podczas wyjazdu na wakacje? Może miałyście dziwne przeczucie, że o czym zapomniałyście?  Może wydawało się Wam, że wszystko spakowane a na miejscu okazuje się, że brakuje kilku rzeczy?

piątek, 3 lipca 2015

ZAKUPOWE PODSUMOWANIE CZERWCA

Mamy lipiec, więc czas na zakupowe podsumowanie czerwca. Poprzedni post podsumowujący majowe zakupy cieszył się wielką popularnością, tak więc kontynuuję serię wpisów na ten temat.